Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
horalek
Member
Od: 04.2024
Offline
#
95822
28.08.2024, 12:29
I tak pewnie niemało.
Kiko to w ogóle nie ziomek Junco?
Jeśli tak, to nie dziwię się że takie "interesy" robiliśmy, jak ten z Ratonem.
horalek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do horalek
Znajdź inne posty napisane przez horalek