azor napisał(a):

|
Co do Ratona, to mam pytanie, bo nie śledziłem jego odejścia. My z nim rozwiązaliśmy za porozumieniem stron, tak? Czyli pewnie z racji tego, że miał jeszcze kontrakt na rok, to trzeba mu było coś odpalić?
|
Pewnie tak było. Jedyny plus, że gość miał nagrany klub praktycznie od razu, więc pewnie "za dużo" mu nie odpaliliśmy.