Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95820
Stary 28.08.2024, 12:18
azor napisał(a):Wyświetl post
Co do Ratona, to mam pytanie, bo nie śledziłem jego odejścia. My z nim rozwiązaliśmy za porozumieniem stron, tak? Czyli pewnie z racji tego, że miał jeszcze kontrakt na rok, to trzeba mu było coś odpalić?
Pewnie tak było. Jedyny plus, że gość miał nagrany klub praktycznie od razu, więc pewnie "za dużo" mu nie odpaliliśmy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując