El'kabat napisał(a):

Kiko?
Każdy kto ma pojęcie, to jeżeli chodzi o wały w naszym klubie to powie nazwisko Junco.
Słowo Junco jest tak samo zabronione w klubie jak Macron
|
Tych zabronionych nazw/nazwisk jest w klubie dużo dużo więcej, ale to wystarczy przejrzeć listę oskarżonych.