Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4991
Stary 27.08.2024, 19:29
UW&I napisał(a):Wyświetl post
W dniu dzisiejszym zawodniczki akademii Wisły Kraków zostały wyrzucone z treningu na terenie AWF - powód "Wisła nie płaci za wynajem". Może warto zadać pytanie, jak długo mamy się jeszcze wstydzić za takie traktowanie rodziców, trenerów i zawodników/zawodniczek Wisły?
A może trzeba zadać inne pytanie - czy stać nas w obecnej sytuacji finansowej na prowadzenie sekcji żeńskiego futbolu, który i tak nigdy nie będzie mieć przełożenia na główną działalność Wisły, czyli pierwszą drużynę piłkarską mężczyzn?

Oczywiście brak opłaty za wynajem to skandal, biorąc pod uwagę choćby ostatnie wojaże czarterami na mecze pucharowe.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując