Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 27.08.2024, 19:18
..............bo totalnie przegrał z mentalnością naszych polskich zawodników

Oczywiście i już mamy to! Powód przez który zajęliśmy 10te miejsce! Jest !
Przegraliśmy przez polską mentalność !
Nie przez Hiszpańską mentalność, której było w zespole mniej więcej tyle samo.
Teraz będzie więcej polskiej mentalności w tej rundzie i jak zrobimy awans, to przez hiszpańską mentalność. I hiszpańskiego Igbekeme.

Czego nie rozumicie


Chłopie te twoje wypociny się kupy nie trzymają i każdy to widzi
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.08.2024 o godz. 19:25.
Odpowiedz cytując