Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 27.08.2024, 14:58
OK.

Odpowiedz wprost na dwa pytania krętaczu, bez migania się na boki :

CZY RUDE TO BYŁ DOBRY TRENER?

KTO JEST LEPSZYM TRENEREM : RUDE CZY MOSKAL?

To, że coś tam płakałeś pod koniec terminowania Rudego Rydza nie zmienia twojego piania z zachwytu na początku rundy. Przecież to ty pisałeś o recyrkulacji piłki i niesymetrycznym ustawieniu mówiąc jaki nam się wybitny fachowiec trafił.


I oczywiście, że ich nie porównywałeś, ale wystarczy poczytać co pisałeś przy zatrudnieniu każdego z nich, aby sobie wyrobić jasną opinię. Ty myślisz, że zrobisz tu z kogoś idiotę i ludzie mają pamieć złotej rybki. Otóż większość forumowiczów zdaje sobie sprawę z jakim krętem mają do czynienia. Jesteś jednym z typów ludzi, których nie cierpię. Jak cię złapią za rękę, mówisz, że to nie twoja ręka. Ani krzty honoru byle wykręcić kota ogonem na swoje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.08.2024 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując