Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Sapała coś tam pograł a Dawidowski to chyba wcale, a nie było tak że on był w pakiecie z ZIeńczukiem ?
do listy oczywistych wałków dopisałbym Svitlice
|
Dawidowski zagrał w Wiśle 28 spotkań w 4 lata. 14 w lidze, superpuchar, 10 w Pucharze Ekstraklasy i 3 w el. LM, ba zagrał nawet w słynnym 1-0 z Barcą (wprawdzie "zagrał" to za dużo powiedziane, bo wszedł w 90 min., no ale....)
ps. nie chce mi się szukać, ale pewnie większość z tych spotkań to takie wejścia na końcówki. Chłop miał całkowicie spaprane kolana... Zresztą samo to, że przyszedł w sezonie 04/05, a zadebiutował dopiero w październiku 2005 wiele mówi.