Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95807
Stary 27.08.2024, 12:17
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Sapała coś tam pograł a Dawidowski to chyba wcale, a nie było tak że on był w pakiecie z ZIeńczukiem ?

do listy oczywistych wałków dopisałbym Svitlice
Dawidowski zagrał w Wiśle 28 spotkań w 4 lata. 14 w lidze, superpuchar, 10 w Pucharze Ekstraklasy i 3 w el. LM, ba zagrał nawet w słynnym 1-0 z Barcą (wprawdzie "zagrał" to za dużo powiedziane, bo wszedł w 90 min., no ale....)

ps. nie chce mi się szukać, ale pewnie większość z tych spotkań to takie wejścia na końcówki. Chłop miał całkowicie spaprane kolana... Zresztą samo to, że przyszedł w sezonie 04/05, a zadebiutował dopiero w październiku 2005 wiele mówi.
Ostatnio edytowane przez emjot : 27.08.2024 o godz. 12:20.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując