Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95806
Stary 27.08.2024, 11:59
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Sapała coś tam pograł a Dawidowski to chyba wcale, a nie było tak że on był w pakiecie z ZIeńczukiem ?

do listy oczywistych wałków dopisałbym Svitlice
Już wielokrotnie o Dawidowskim dyskutowano.
Jedni twierdzą, że był on doczepką do Zieńczuka, a inni, że Zieńczuk doczepką do niego.
Ja pamiętam, że w chwili przyjścia wszyscy twierdzili, że był w pakiecie z Zieńczukiem, zresztą sam to potwierdził pośrednio w tym wywiadzie
https://www.sport.pl/sport/7,69628,2138943.html
Cytat:
Czy w negocjacjach miało dla Pana znaczenie, że wcześniej Wisła zatrudniła Pańskiego kolegę z Amiki Marka Zieńczuka?
- Nie, choć to fajna sprawa, że razem z Markiem tutaj trafiłem. Po prostu Wisła szukała lewego pomocnika i napastnika. Razem z "Zieniem" będzie nam raźniej, aczkolwiek wszystkich piłkarzy z Wisły znam dobrze z kadry i z boisk ligowych. Z aklimatyzacją nie będzie żadnych problemów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując