Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 27.08.2024, 09:38
Jak juz czlowiek ochlonal...



3 bramki dalismy w prezencie. Jednoczesnie mielismy 3 setki, ktorych nie strzelilismy.
Jaki bylby wtedy wynik?

4:3.
Pisalem przed meczem ze musimy zagrac tak jak ze Spartakiem. Tymczasem sami sie polozylismy przed Belgami. Kompletnie niezrozumiala sytuacja .

Zyje sie dalej. Do Belgii sie jedzie pozegnac z Europa na dlugie lata.
Kto ma ochote to zapraszam, dwa miejsca wolne. 300 PLN.
Odpowiedz cytując