|
Jak juz czlowiek ochlonal...
3 bramki dalismy w prezencie. Jednoczesnie mielismy 3 setki, ktorych nie strzelilismy.
Jaki bylby wtedy wynik?
4:3.
Pisalem przed meczem ze musimy zagrac tak jak ze Spartakiem. Tymczasem sami sie polozylismy przed Belgami. Kompletnie niezrozumiala sytuacja .
Zyje sie dalej. Do Belgii sie jedzie pozegnac z Europa na dlugie lata.
Kto ma ochote to zapraszam, dwa miejsca wolne. 300 PLN.
|