Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 27.08.2024, 08:54
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wynik był słaby bo piłkarze olewali obowiązki, trener jest winny tylko temu, że nie potrafił zmienić ich postawy.
Nie tylko temu.
Za jego kadencji w większości meczów graliśmy straszną padakę nazywaną recyrkulacją piłki.
Nawet wygrane mecz były, jak to wtedy określano na forum "przepychane kolanem"

Tego się nie dało oglądać, a rywale wykorzystywali niemiłosiernie nasze asymetryczne ustawienie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując