Drozd napisał(a):

|
Wynik był słaby bo piłkarze olewali obowiązki, trener jest winny tylko temu, że nie potrafił zmienić ich postawy.
|
Nie tylko temu.
Za jego kadencji w większości meczów graliśmy straszną padakę nazywaną recyrkulacją piłki.
Nawet wygrane mecz były, jak to wtedy określano na forum "przepychane kolanem"
Tego się nie dało oglądać, a rywale wykorzystywali niemiłosiernie nasze asymetryczne ustawienie.