Jakie piękne biadolenie

.
Natomiast w temacie długów i ich umorzenia obiecanego przed pożyczką od Socios wypadało by przycisnąć Królewskiego. Tym powinien się zająć Karcz, a nie "podpytywaniem w klubie".
A co do czarteru. Też uważam, że do Wiednia i Trnawy wszyscy powinni jechać na rowerach.
