Karherop napisał(a):

Tu nawet nie ma specjalnej dyskusji, dość oczywiste wybory:
Top 3:
El Mahdoui- bo zarobiliśmy
Yeboah - bo zarobiliśmy
Rodado
Wprost 3:
Fazlagic - bo kosztowal 500k euro + drugie tyle w pensjach za 4.5!!!! Roku
Kuveljic
Cały zaciąg zimy 2021
Fazlagic byłby nawet największą wtopa gdyby wliczyc cała erę Cupiala, może porównywalna z Dawidowskim
|
Dawidowski jak przychodził to był topowym ligowym piłkarzem. Problem w tym że został źle przebadany/mieliśmy pecha. Więc on się jeszcze broni jako transfer, kontuzje go zniszczyły - czasem tak bywa.
Ale Fazlagić - ten transfer się nie broni w żaden sposób. Jak przychodził był nikim, za grube pieniądze w momencie gdy dopiero co bardzo poważnie się osłabiliśmy, długoletni kontrakt i wysokie zarobki. Wartość sportowa niższa niż Szywacz czy Kutwa.
Daliśmy pół bańki euro za piłkarza jakiego kluby ekstraklasy nie chcą darmo.
To musiał być przekręt. Nie przyjmuję do wiadomości że Pasieczny go w dobrej wierze tutaj ściągnął. To nie ma sensu na żadnym poziomie: sportowym, finansowym, kosztu do ryzyka, a przede wszystkim - w momencie sprowadzenia to było odstrzelenie sobie obu kolan w walce o utrzymanie.
Legendarny transfer.