|
Co to w ogóle za odpowiedź?
Polemizujesz ze mną, gdy w krótkich zdaniach opisuję twoje poglądy?
Niby z czym?
Ja nie kwestionuje prawdziwości twoich poglądów, ja jedynie w krótkich zdaniach je opisuje i wykazuję totalny brak logiki i spójności w twoich wypocinach.
A to, że wg ciebie Rude > Moskal to oczywiste. Wystarczy się cofnąć do twoich postów z początku roku po zatrudnieniu Rudego i to co pisałeś po zatrudnieniu Moskala.
Ale ok, daję ci szansę.
Przyznaj, że Moskal jest lepszym trenerem od Rude. Tu i teraz. Powiedz, że zatrudnienie Rude było błędem i że to jego wina, że zajęliśmy najgorsze miejsce ligowe w historii klubu.
Wrzuć swojego kochanego ubertrenera pod pociąg i wtedy uznam, że twój ciąg rozumowania ma jakiś cień logiki. No bo wszak można uznać, że faktycznie mieliśmy w zeszłym sezonie lepszych piłkarzy, ilość Hiszpanów nie ma znaczenia, ale był słaby wynik bo graliśmy bez trenera przez całą rundę.
Czekam.
|