Drozd napisał(a):

Dlatego, następnym razem kiedy wpadniesz na pomysł coś napisać merytorycznie to miej w zanadrzu jakieś argumenty, bo znowu dyskusja Cię przerośnie zanim jeszcze w ogóle się zacznie.
Przegraliśmy bo w sumie, jesteśmy słabsi. Natomiast rozmiary porażki wynikają z indywidualnych błędów i braku szczęścia czy też skuteczności z przodu.
A w rewanżu jeżeli nasi się ogarną to wynik meczu może będzie bardziej wyrównany.
|
Wynik meczu będzie bardziej wyrównany, jeśli Cercle wystawi drugi garnitur piłkarzy i przede wszystkim podejdzie do meczu lightowo. W innym przypadku dostaniemy podobne manto.
Głównym problemem w tym spotkaniu było te same elementy, które pokazało Bodo, nawet przegrane Broendby czy Ajax w meczach z ekstraklasowcami. Czyli zupełnie inna kultura gry. Belgowie grali dla nas za szybko, za precyzyjnie, nie mieli problemu z dryblingami, strzałami czy skutecznością. To zupełnie inny piłkarski świat. Wiele z naszych błędów wynikało właśnie z tego, nasi zawodnicy momentami nie wiedzieli co się dzieje. Zresztą nie ma się co dziwić, nie są przyzwyczajeni do takie dynamiki przeprowadzania akcji, bo nie uświadczysz jej nie tylko w 1 lidze, ale i ekstraklasie.