Manhunt. napisał(a):

Pozwoliłem sobie tak szybko zerknąć na nasze ostatnie 5 lat na rynku transferowym czyli od czasu kiedy Królewski(trio) było/jest w klubie.
W tym czasie przyszło około 80 zawodników, jak o kimś zapomniałem lub niepotrzebnie wrzuciłem do któregoś okienka to piszcie, warto byłoby zrobić jakieś większe podsumowanie. Kogo z nich byście zaliczyli jako udany transfer, kto był nieudany?
|
Ta lista to przepis jak położyć sportowo i finansowo klub. Nawet jak ktoś by miał kasę na sensownych grajków to nic by nie osiągnął robiąc taką rotację po kolei przez kilka lat. Tj. antystrategia osiągnięcia czegokolwiek poza upadkiem. A my to dalej robimy.