azor napisał(a):

|
Oj to ja poproszę o dokładne wyliczenie (które zapewne masz), że z około 20 hiszpańskich zawodników (jako margines do "około" przyjmijmy 25) sprawdziło się 15.
|
Przecież robiłem to już wiele razy.
Sprawdzili się w Wiśle gracze z hiszpańskich niższych lig:
Rodado, Fernandez, Carbo, Mula, Igbekeme, Villar, Alfaro, Junka (do czasu kontuzji, nawet Moskal się o nim ciepło wypowiadał), Carlitos, Imaz, Lionch, Gonzalez, Velez, Cuesta, Yeboah, Chuca. To nawet 16 nazwisk. A i jeszcze Kalu Uche (przyszedł z Espaniolu B)
Nie sprawdzili się: Benito, Raton, Eneko, Goku, Perez.
5 na 22 nazwiska.
Był jeszcze Tachi, ale jego ciężko ocenić, bo przez Sobolewskiego nie dostał ani razu szansy zagrania na swojej nominalnej pozycji środkowego obrońcy.
Masz jeszcze jakieś błyskotliwe pytania?
