Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
16202
26.08.2024, 20:46
emjot
napisał(a):
wg. Włodarczyka Fernandez pojechał do Rakowa na testy ....
sportowe
co więcej, manager proponował go Wiśle, ale... ze względu na pensję
(podobno 550 tys. euro rocznie - czyli wg. kursu z soboty 2 360 000 pln rocznie) Wisła grzecznie podziękowała
to jest jakiś absurd, żeby dać taki kontrakt kopaczowi, a po roku jak się klubowi pali w tylnej części wypychać gościa na siłę z klubu...
ps. podobnie w czarnej jest Pogoń, która do budżetu wliczyła sobie kasę za zdobycie PP i grę w europucharach
to jest tak absurdalne, ze szkoda gadać
Co do Pogoni to oni w końcu 2023 ogłosili stratę 27,5 mln za sezon 22/23, tak że goście są przechvjami. Najśmieszniejsze że prezes, który tak planuje i realizuje budżet ma się dobrze. Zresztą tak jak u nas.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat