Drozd napisał(a):

Bo podpytać w klubie to każdy sobie może, a prostowanie takich bzdur tylko by je uwiarygadniało. Założę się że Jaro na koniec zrobi podsumowanie całej pucharowej przygody. Wiesz dlaczego? Bo wyszliśmy na tym dużo lepiej niż ktokolwiek przypuszczał.
|

Zaskroniec to akurat zawsze tak dane dobierze, żeby wyszło na jego

Już się ośmieszył jak liczył dzien meczowy.
Przynajmniej mam jasność że jesteś jego ślepym wyznawcą i nie należy cię traktować poważnie. Jeszcze do niedawna myślałem, że jesteś delikatnie oczarowany ale szybko rozwiałeś wątpliwości
A ten raport to się ukaże przed tym dlaczego Sobolewski został czy po?