Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 26.08.2024, 20:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo podpytać w klubie to każdy sobie może, a prostowanie takich bzdur tylko by je uwiarygadniało. Założę się że Jaro na koniec zrobi podsumowanie całej pucharowej przygody. Wiesz dlaczego? Bo wyszliśmy na tym dużo lepiej niż ktokolwiek przypuszczał.

Zaskroniec to akurat zawsze tak dane dobierze, żeby wyszło na jego
Już się ośmieszył jak liczył dzien meczowy.
Przynajmniej mam jasność że jesteś jego ślepym wyznawcą i nie należy cię traktować poważnie. Jeszcze do niedawna myślałem, że jesteś delikatnie oczarowany ale szybko rozwiałeś wątpliwości

A ten raport to się ukaże przed tym dlaczego Sobolewski został czy po?
Ostatnio edytowane przez Jagul : 26.08.2024 o godz. 20:40.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując