Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95787
Stary 26.08.2024, 20:23
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
.
W tym czasie przyszło około 80 zawodników, jak o kimś zapomniałem lub niepotrzebnie wrzuciłem do któregoś okienka to piszcie, warto byłoby zrobić jakieś większe podsumowanie. Kogo z nich byście zaliczyli jako udany transfer, kto był nieudany?
Tu nawet nie ma specjalnej dyskusji, dość oczywiste wybory:

Top 3:
El Mahdoui- bo zarobiliśmy
Yeboah - bo zarobiliśmy
Rodado

Wprost 3:
Fazlagic - bo kosztowal 500k euro + drugie tyle w pensjach za 4.5!!!! Roku
Kuveljic
Cały zaciąg zimy 2021

Fazlagic byłby nawet największą wtopa gdyby wliczyc cała erę Cupiala, może porównywalna z Dawidowskim
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.08.2024 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując