Manhunt. napisał(a):

.
W tym czasie przyszło około 80 zawodników, jak o kimś zapomniałem lub niepotrzebnie wrzuciłem do któregoś okienka to piszcie, warto byłoby zrobić jakieś większe podsumowanie. Kogo z nich byście zaliczyli jako udany transfer, kto był nieudany?
|
Tu nawet nie ma specjalnej dyskusji, dość oczywiste wybory:
Top 3:
El Mahdoui- bo zarobiliśmy
Yeboah - bo zarobiliśmy
Rodado
Wprost 3:
Fazlagic - bo kosztowal 500k euro + drugie tyle w pensjach za 4.5!!!! Roku
Kuveljic
Cały zaciąg zimy 2021
Fazlagic byłby nawet największą wtopa gdyby wliczyc cała erę Cupiala, może porównywalna z Dawidowskim