Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4955
Stary 26.08.2024, 20:13
Śpiewka się powtarza nie ma argumentów to stadko płaczków zwyzywa mnie od Adama Smitha.

"Podpytali w klubie" to jest argument nie do wzruszenia. Mimo 1 000 000 euro wpływów z biletów, nieznanej kwoty od Polsatu, który nasze mecze emitował na trzech antenach i kasy od sponsorów, którzy nie mogli przecież być zainteresowani tak słabym medialnie wydarzeniem jak nasze występy w pucharach. Bez wątpienia będziemy na minusie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując