Śpiewka się powtarza nie ma argumentów to stadko płaczków zwyzywa mnie od Adama Smitha.
"Podpytali w klubie" to jest argument nie do wzruszenia. Mimo 1 000 000 euro wpływów z biletów, nieznanej kwoty od Polsatu, który nasze mecze emitował na trzech antenach i kasy od sponsorów, którzy nie mogli przecież być zainteresowani tak słabym medialnie wydarzeniem jak nasze występy w pucharach. Bez wątpienia będziemy na minusie.
