Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4951
Stary 26.08.2024, 19:55
Nie ja tylko matematyka. Weź kalkulator i sprawdź. Zamiast jak zwykle szukać dziury w całym.

Jak za rok znowu zagramy w pucharach to UEFA już nam nic nie zajmie . Czy to jest zysk?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.08.2024 o godz. 20:00.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując