Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 26.08.2024, 19:26
Markus napisał(a):Wyświetl post

W ostatnich latach w Wiśle grało około 20-stu zawodników z hiszpańskich niższych lig. Większość, bo 15-stu okazała się okazała się wzmocnieniem i sprawdziła się w naszych warunkach, bez względu na to, ilu ich w danym momencie było w naszym klubie, a ilu Polaków. Tak trudno to zrozumieć?
Oj to ja poproszę o dokładne wyliczenie (które zapewne masz), że z około 20 hiszpańskich zawodników (jako margines do "około" przyjmijmy 25) sprawdziło się 15.
Odpowiedz cytując