emjot napisał(a):

ps. podobnie w czarnej jest Pogoń, która do budżetu wliczyła sobie kasę za zdobycie PP i grę w europucharach 
to jest tak absurdalne, ze szkoda gadać
|
Prezes to sobie wpisał w kwietniu do wniosku licencyjnego tylko po to by ją dostać i nie mieć nadzoru finansowego. Już wtedy wiedzieli że bez niego są w dupie. I są.