Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16200
Stary 26.08.2024, 18:50
emjot napisał(a):Wyświetl post
ps. podobnie w czarnej jest Pogoń, która do budżetu wliczyła sobie kasę za zdobycie PP i grę w europucharach
to jest tak absurdalne, ze szkoda gadać
Prezes to sobie wpisał w kwietniu do wniosku licencyjnego tylko po to by ją dostać i nie mieć nadzoru finansowego. Już wtedy wiedzieli że bez niego są w dupie. I są.
Odpowiedz cytując