|
Wyjątkowo zgadzam się z Drozdem.
Sama gra Wisły podobała mi się.
Drużyna z lepszą obroną mogła osiągnąć dobry rezultat.
Ale takiego przebiegu meczu spodziewałem się wcześniej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|