Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95776
Stary 26.08.2024, 14:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Stosując Twoją "logikę" - sprowadzenie trzech nowych Młyńskich też by jej nie pogorszyło, bo przecież "od przybytku głowa nie boli".

Problem w tym, że ich przyjście zablokuje (na lata) pieniądze na ew. korekty w przyszłych okienkach, tak jak teraz robią to Fazlagić, Młyński, Olejarka i reszta młodych zdolnych. Musimy im płacić.

Czyli jednak, po namyśle - .......isz głupoty.
No, ale chyba w ostatnim zdaniu napisałem wyraźnie jak być powinno?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując