wolfy napisał(a):

Stosując Twoją "logikę" - sprowadzenie trzech nowych Młyńskich też by jej nie pogorszyło, bo przecież "od przybytku głowa nie boli".
Problem w tym, że ich przyjście zablokuje (na lata) pieniądze na ew. korekty w przyszłych okienkach, tak jak teraz robią to Fazlagić, Młyński, Olejarka i reszta młodych zdolnych. Musimy im płacić.
Czyli jednak, po namyśle - .......isz głupoty.
|
No, ale chyba w ostatnim zdaniu napisałem wyraźnie jak być powinno?