AgresywnyChomik napisał(a):
|
Swietny post...., porownanie Gola w primu do Carbo xD co to ma udowodnic pozatym że na Gola w prime nie byłoby nas stać a na Carbo w prime nas stać.
|
No dla mnie podkreślenie tego ma sens, bo wielu tutaj ma Carbo za mega dobrego piłkarza nawet na tle ekstraklasy.
Takim piłkarzem był Gol w swoim prime, Carbo dopiero teraz w wieku 30 lat może wywalczy okazję by na poziomie na którym Gol szefował w ogóle zadebiutować. I wcale nie jest powiedziane, że Carbo by sobie na tym poziomie w ogóle poradził.
Dlatego też uważam, że Gol w swojej formie zjazdowej jest porównywalnym piłkarzem do Carbo. Nie ma w tym nic śmiesznego ani dziwnego, że tak uważam. Markus za to jest przekonany, że sama hiszpańskość nazwiska Carbo daje mu + 1000 do zajebistości i że to najlepszy środkowy pomocnik jaki grał w Wiśle od dawien dawna.
Nie. On po prostu wyróżnia się na poziomie 1 ligowym.