Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95774
Stary 26.08.2024, 13:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Po namyśle: Nie grożą już nam w tym roku, po 29 sierpnia, żadne eurow.......e, a w lidze (jeśli do gry wrócą Kiakos, może Duda, Alfaro, Zwoliński, Sapała, a środek zostanie jakoś zaryglowany przez Igbekeme jest jakaś szansa, że błędy obrony zostaną przykryte dobrą grą do przodu).
W takiej sytuacji dwóch młodych obrońców nie powinno pogorszyć znacząco sytuacji.

Z drugiej strony, chyba chodzi o to, żeby ją poprawić?
Stosując Twoją "logikę" - sprowadzenie trzech nowych Młyńskich też by jej nie pogorszyło, bo przecież "od przybytku głowa nie boli".

Problem w tym, że ich przyjście zablokuje (na lata) pieniądze na ew. korekty w przyszłych okienkach, tak jak teraz robią to Fazlagić, Młyński, Olejarka i reszta młodych zdolnych. Musimy im płacić.

Czyli jednak, po namyśle - .......isz głupoty.

@Karherop - 24 lata to nie jest "młody" piłkarz, tylko taki zbliżający się do szczytu możliwości organizmu. Co najwyżej może być niedoświadczony, bo grzał ławę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.08.2024 o godz. 13:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując