FraMat napisał(a):

Po namyśle: Nie grożą już nam w tym roku, po 29 sierpnia, żadne eurow.......e, a w lidze (jeśli do gry wrócą Kiakos, może Duda, Alfaro, Zwoliński, Sapała, a środek zostanie jakoś zaryglowany przez Igbekeme jest jakaś szansa, że błędy obrony zostaną przykryte dobrą grą do przodu).
W takiej sytuacji dwóch młodych obrońców nie powinno pogorszyć znacząco sytuacji.
Z drugiej strony, chyba chodzi o to, żeby ją poprawić?
|
Stosując Twoją "logikę" - sprowadzenie trzech nowych Młyńskich też by jej nie pogorszyło, bo przecież "od przybytku głowa nie boli".
Problem w tym, że ich przyjście zablokuje (na lata) pieniądze na ew. korekty w przyszłych okienkach, tak jak teraz robią to Fazlagić, Młyński, Olejarka i reszta młodych zdolnych. Musimy im płacić.
Czyli jednak, po namyśle - .......isz głupoty.
@Karherop - 24 lata to nie jest "młody" piłkarz, tylko taki zbliżający się do szczytu możliwości organizmu. Co najwyżej może być niedoświadczony, bo grzał ławę.