|
Po namyśle: Nie grożą już nam w tym roku, po 29 sierpnia, żadne eurow.......e, a w lidze (jeśli do gry wrócą Kiakos, może Duda, Alfaro, Zwoliński, Sapała, a środek zostanie jakoś zaryglowany przez Igbekeme jest jakaś szansa, że błędy obrony zostaną przykryte dobrą grą do przodu).
W takiej sytuacji dwóch młodych obrońców nie powinno pogorszyć znacząco sytuacji.
Z drugiej strony, chyba chodzi o to, żeby ją poprawić?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.08.2024 o godz. 10:59.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|