Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95767
Stary 26.08.2024, 10:56
Po namyśle: Nie grożą już nam w tym roku, po 29 sierpnia, żadne eurow.......e, a w lidze (jeśli do gry wrócą Kiakos, może Duda, Alfaro, Zwoliński, Sapała, a środek zostanie jakoś zaryglowany przez Igbekeme jest jakaś szansa, że błędy obrony zostaną przykryte dobrą grą do przodu).
W takiej sytuacji dwóch młodych obrońców nie powinno pogorszyć znacząco sytuacji.

Z drugiej strony, chyba chodzi o to, żeby ją poprawić?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.08.2024 o godz. 10:59.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując