|
Też uważam, że trzeba poczekać do końca okna, może kilku ciekawym grajkom zmięknie rura.
Na ten moment potrzebny jest moim zdaniem ŚO do pierwszego składu, niekoniecznie musi mieć 192 cm, ale musi być szybki. Do tego LO, żeby na lewą był Kiakos + nowy, na prawą Jaroch z Mikulcem. Według mnie obrona to nie jest miejsce na ogrywanie młodzieżowca, więc cała formacja powinna być doświadczona.
Jeszcze odnośnie naszych asów - zarówno Jaroch, jak i Łasicki mają kontrakty na rok. Przy ich obecnej przydatności dla zespołu, są pierwsi do odstrzału w czerwcu 2025, niezależnie od tego, czy będzie Ekstraklasa, czy I-ligowe bagienko.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|