|
Senior Member
Offline
|
#4204

26.08.2024, 09:53
|
wolfy napisał(a): 
Tak patrząc to możemy mieć nawet przewagę, ponieważ drużyny będą tracić punkty i łapać zadyszkę. Nikt nie wie jak będzie wyglądała tabela w momencie nadrobienia przez nas zaległości.
EDIT:
Ty chyba nie wiesz na czym lolega statystyka, w tym problem...
|
Czyli nie łapiesz...
|
|