|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#444

26.08.2024, 09:43
|
Karherop napisał(a): 
Przyszły pierwsze weryfikację to i będą pierwsze roszady.
Obecna kadra U19 wygląda rewelacyjnie na tle innych ekip i zapewne najlepsi (jak Woyna Orlewicz) zaraz będą przesunięci do rezerw, tak jak Kuziemka rok temu. U19 nie powinno mieć w tym roku problemów z utrzymaniem, a wręcz powinni walczyć o górna część tabeli to będzie można śmielej od nich podbierać zawodników. Skończą się też wojarze po świecie to pewnie będzie grać regularnie u nich Wiśniewski czy Dziedzic. Kwestia też kilku tygodni aż pewnie wróci Talar.
Po tych kilku kolejach oczywiście że wynik rezerw rozczarowuje, ale przecież i tak nie liczono na nic niż bezpieczne utrzymanie
Za tydzień dopiszemy 3 punkty w Tarnowie i będzie już spokojniej, bo chyba nikt sobie nie wyobraża że stracimy punkty z ekipą które poprzednie dwa mecze u siebie przegrała 2-7 i 1-9.
.
|
Ja sobie wyobrażam.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|