|
Patrząc że mamy przed sobą spotkanie z Kotwica i 2 tygodnie przerwy to faktycznie niech już wyczekają i ściągną obrońcę nawet w ostatni dzień okna. Działanie w pośpiechu nic już nie zmieni, a być może uda się wynegocjować lepsze warunki i lepsze opcje.
Przy czym liczę że jednak ani Zarowny, ani Polak do nas nie trafia. Powinniśmy sfokusowac się na zawodnikach którzy dadzą jakość na dziś, a nie w bliżej nieokreślonym czasie.
|