emjot napisał(a):

no tak, Ramirez trzymał środek obrony, Grau pomoc
to też jest insza inszość
ps. kij tam z utrzymaniem, jakby którykolwiek z tych chłopaków (poza Letkiewiczem) miał coś w sobie co by go awansowało do jedynki to byłoby dobrze, niestety....
|
Ci co się nadawali do pierwszej to już są w pierwszej. Z innymi nie udało się podpisać kontraktu.
Ale co do "kij z utrzymaniem" to się nie zgodzę. Należy się za wszelką cenę utrzymać bo 3 liga daje większe możliwości przetestowania zawodnika.
Oraz nie trzeba się kopać na kartofliskach.