Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#442
Stary 25.08.2024, 21:03
emjot napisał(a):Wyświetl post
no tak, Ramirez trzymał środek obrony, Grau pomoc
to też jest insza inszość

ps. kij tam z utrzymaniem, jakby którykolwiek z tych chłopaków (poza Letkiewiczem) miał coś w sobie co by go awansowało do jedynki to byłoby dobrze, niestety....
Ci co się nadawali do pierwszej to już są w pierwszej. Z innymi nie udało się podpisać kontraktu.
Ale co do "kij z utrzymaniem" to się nie zgodzę. Należy się za wszelką cenę utrzymać bo 3 liga daje większe możliwości przetestowania zawodnika.
Oraz nie trzeba się kopać na kartofliskach.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując