Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 25.08.2024, 18:20
Tylko patrząc na ostatnie okienko Kiko to źródełko dobrych grajków zaczynało wysychać. Ściągaliśmy coraz gorszych jakościowo piłkarzy niestety.

W dodatku nic nie stoi na przeszkodzie zadzwonić do Kiko o polecenie kogoś, w przeszłości już tak robiliśmy. Kiko pomagał przy transferach Hiszpanów do Polski nie tylko do Wisły nie będąc żadnym dyrektorem.

Patrząc na obecny skład tylko Carbo i Rodado się sprawdzili i nie zawodzą, jak dla mnie zarówno Baena jak i Alfaro są do natychmiastowego odpalenia w przypadku ewentualnego awansu. Na 1 ligę są wystarczający.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.08.2024 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując