Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1374
Stary 25.08.2024, 16:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę że on chce powiedzieć że na tle CB wyglądaliśmy w otwartej grze całkiem fajnie tylko nasza obrona z bramkarzem nie sprostała.
Zresztą taki scenariusz przedstawiałem w poście tuż przed meczem.

W lidze tego nie widać że obrona jest aż tak dramatycznie słaba
Zabrzmiało to tak. Pod względem fryzur wyglądaliśmy fajnie na ich tle. Brody, niestety, odstawały . Nie bójmy się powiedzieć, że to nie kwestia fryzur i bród, tylko ryje nie te. CB naprawdę nie zostało przez nas zmuszone do maksymalnego wysiłku. Dla nich była to po prostu miła wycieczka na wschód i sparing w znakomitej atmosferze stworzonej przez kibiców Wisły.
Odpowiedz cytując