Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 25.08.2024, 13:50
Właśnie w tym rzecz trollu, że Moskal dba o balans w drużynie. On by nigdy nie wziął 15 Hiszpanów, bo nie jest kretynem. Tłukę ci tłuku od pierwszej naszej rozmowy, że trzeba budować drużynę z głową, a nie nasrać randomowo Hiszpanów jak leci, bo się kończy na 10tym miejscu w 1 lidze. Teraz mamy 4 Hiszpanów i ściągamy Nigeryjczyka. Może i grał lata w Hiszpanii, ale mentalnie nadal jest Afrykańczykiem.

Z resztą pewnie nawet dodatkowy Hiszpan by w drużynie nie zabolał - byle nie dodatkowych 5ciu jak to było za Rudego.

UMIAR.
BALANS.
RÓWNOWAGA.

Te rzeczy mają znaczenie. Czy ci się to podoba czy nie. Jeśli ktoś o nich mówi, to nie znaczy że ma problem z Hiszpanami.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.08.2024 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując