Cytat:
|
Piszecie o gorszym składzie. A kto tego chciał? Przeciwnicy hiszpanów. Acha. Czyli jednak hejterek przyznał, ze hiszpanie byli lepsi od polaków. Ale się bidula zamotał.
|
Twój zaskroniec -ktorego swego czasu chciałeś wy.......ić z klubu - tego chciał. Zaskroniec, finanse Wisły i cała polityka transferowa w tym m.in sprowadzanie szrotu hiszpańskiego, który nie dał awansu rok temu więc znowu trzeba było zejść poziom niżej z wydatkami na pensje, rozwojem klubu, jego atrakcyjnością na rynku transferowym itp.
Skład jest słabszy przez takim lizodupow jak ty, którzy wmawiają Zaskroncowi jak jest super. Przez to udawanie, że Rude był zajebisty nie było awansu. Przez brak awansu są gorsze transfery i nie trzeba być oświeconym żeby dojść do wniosku, że Młyński czy inny Starzyński co mają lat 18 czy 22 będą słabsi niż Hiszpanie 30 letni, którzy nawet będąc szrotem, to z racji wieku i doświadczenia będą umiejętnościami ponad naszymi młodymi talentami.
Zresztą, imbecyle jadają się Hiszpanami. Generalnie wielu z tych Hiszpanów to zwykle wysrywy, które umieją dryblować i nic więcej. Gdyby było inaczej to rok temu by nam zrobili awans, gdyby ci Hiszpanie rzeczywiście byli lepsi od np. Polaków to by się znalazło ich 2 czy 5 na obronę i by nam dali awans.
Ale większość z nich umie jedynie prosto kopnąć piłkę i porobić jakieś sztuczki z nią. Wygląda to efektownie ale nie jest efektywne. I to jest prawda o tych waszych bliskich Hiszpanach. Szrot 30 letni, wyszkolony dobrze technicznie, doświadczony bardziej niż nasze dzieci 20 letnie więc jasne że będą wyglądać lepiej. Ale jakoś nawet I ligi nie umieli zawojować, a i na obronie żaden się wykazać nie umiał bo tam nie wystarczy biec do przodu z piłką.