s1mone napisał(a):

Chciałbym, żeby było więcej Polaków w składzie niż obcokrajowców. Jest coś takiego, że jak jest za dużo obcokrajowców z jednego kraju, no to może rzeczywiście jest to niezbyt korzystne. Trudno konkretnie stwierdzić, bo wszystko zależy od tego, jak oni funkcjonują nie tylko na boisku, ale i w szatni. Nie wiem, co się działo w tej szatni. A żeby zespół funkcjonował, to po pierwsze musi być szatnia w porządku. Jeśli tam dzieje się coś niedobrego, to na boisku też nie ma co liczyć, że będzie fajnie.
Jeżeli dla Ciebie on mówi, że nie ma znaczenia czy jest większa grupa czy nie to jesteś ograniczony intelektualnie. IQ < 50.
On powiedział, że jest takie coś (taka zależność), ale nie zawsze ma ona miejsce.
Jeżeli interpretujesz to inaczej to jesteś intelektualnym zerem.
|
Przeciez to kompletny idiota.
On nawet nie rozumie kiedy robi z siebie idiotę - ale da duzo emotikonów poprzekręca czyjąś wypowiedź i mysli że "wygrał" w dyskusji...