leszekpw napisał(a):

Piszecie o gorszym składzie. A kto tego chciał? Przeciwnicy hiszpanów. Acha. Czyli jednak hejterek przyznał, ze hiszpanie byli lepsi od polaków. Ale się bidula zamotał.
Chcieliście wincyj polaków i Moskala to macie. Zobaczymy na koniec sezonu jaki wynik wykręcą ci wspaniali rodacy.
Jam narazie Mikulec i Biedrzycki oraz Zwoliński to dno piłkarskie, Sukiennicki bardzo niewiele lepiej.
|
A jak awansujemy parchu z drugiej strony Błoń to juz tu więcej nie zajrzysz?
Spadaj prowokatorze...