Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 25.08.2024, 08:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Markusiku sorry, nie będę z Tobą gadać.

Myślałem, że ty manipulujesz, ale nie.
Ty po prostu na tajnych kompletach skończyłeś podstawówkę. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, skoro tak interpretujesz słowa Moskala.

Polemizowanie z kimś na takim poziomie absorbsji intelektualnej mija się z celem. To jak rozmowa, ze ślepym o kolorach. Mówię pass.
Boli cię złapanie na manipulacji i preparowaniu cytatów z Moskala, który w całej swojej wypowiedzi powiedział dokładnie tylko to, że czy duża grupa obcokrajowców z jednego kraju jest dla drużyny korzystna czy niekorzystna zależy od tego, jak oni "funkcjonują na boisku i w szatni".

Warunkuje to ich postawa, a nie paszport, czy ktoś ma czwarty, piąty czy szósty taki sam.

Co jest całkowicie logiczne i co nie robi z niego idioty, tak jak próbowałeś tego dokonać cenzurując jego słowa i wycinając zdania z wywiadu.

Na takim poziomie fałszowania przez Ciebie rzeczywistości, manipulowania cytatami i wkładania Moskalowi w usta Twoich własnych poglądów na czym zostałeś złapany, ja też nie mam ochoty dyskutować. Więc możesz darować sobie takie kolejne akcje wystawiające jedynie Tobie samemu odpowiednie świadectwo.
Ostatnio edytowane przez Markus : 25.08.2024 o godz. 09:08.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując