pepe72 napisał(a):

Broda gra tylko w pucharach więc niby po co miałby łapać kontuzję?
Przecież wtedy wejdzie #3, a nie Cziczkan.
|
Mam nadzieję, że to koniec rotacji w bramce i Moskal tym razem wystawi Cziczkana, który coś nam obroni. Jeszcze chciałbym żeby Brugge nie chciało grać na poważnie od początku do końca bo będzie kolejny straszny łomot.
Największa katastrofa to o ile pamiętam Eintracht-Widzew 9-0 i zróbmy wszystko żeby się to w czwartek nie zmieniło.