FraMat napisał(a):

To po cholerę wciskasz w moje usta to, czego nigdy nie powiedziałem?
W myśl zasady: obrzuć kogoś gównem, niech on się potem tłumaczy?
|
Dlatego na forum stworzono opcje ignoruj. Polecam.
A jak nie to karmicie trolla dalej. On ma tylko z tego uciechę.