|
Gdyby słuchać Markusika, to Raton do dnia dzisiejszego broniłby w Wiśle, a Eneko, Omrani mieliby jeszcze znaczące podwyżki.
Wtedy nawet pierwsza liga byłaby szczytem marzeń.
Zresztą, gruby Alfons z Rumunii miał być mega gwiazdą Wisły, tylko pączki go zgubiły...
Tylko Wisła została z premedytacją okradziona.
A Framacik,
Norbert Varga - turysta z Rumunii za 400 tys. euro.
Szrot, który wcisnął Petrescu.
Złote transfery tamtych czasów: Radovanovič, Thwaite, Burns i wisienka na torcie Varga.
Dobrze, że Skorża posprzątał po tym burdelu rumuńskim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 24.08.2024 o godz. 17:26.
|