Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95755
Stary 24.08.2024, 17:18
Gdyby słuchać Markusika, to Raton do dnia dzisiejszego broniłby w Wiśle, a Eneko, Omrani mieliby jeszcze znaczące podwyżki.

Wtedy nawet pierwsza liga byłaby szczytem marzeń.

Zresztą, gruby Alfons z Rumunii miał być mega gwiazdą Wisły, tylko pączki go zgubiły...

Tylko Wisła została z premedytacją okradziona.

A Framacik,

Norbert Varga - turysta z Rumunii za 400 tys. euro.

Szrot, który wcisnął Petrescu.

Złote transfery tamtych czasów: Radovanovič, Thwaite, Burns i wisienka na torcie Varga.

Dobrze, że Skorża posprzątał po tym burdelu rumuńskim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 24.08.2024 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując