Karherop napisał(a):

Tu nie trzeba długo grzebać, w zeszłym sezonie Raków 2 kolejkę odrobił dopiero 15 marca.
Ustala jak im będzie pasować. Obstawiam że się wyrobią, ale nie zdziwi mnie jakoś atak zimy/deszczu w listopadzie i coś się przesunie.
|
13 marca jak już coś.6 kolejkę planowaną 26-27 sierpnia rozegrali już 28 września.Przypomnę tylko nieśmiało,że Raków grał w fazie grupowej Ligi Europy.Nam ani żadnemu z naszych przeciwników to nie grozi.Mecz miał wyznaczoną datę na 20 grudnia ale obie ekipy zgodnie ustaliły,że wolą grac wiosną.
Ja mam tylko nadzieję,że organizator rozgrywek podejdzie do tego racjonalnie i jakoś nam to rozłoży a nie zrobi nam maraton np 5 meczy w 2 lub nieco ponad dwa tygodnie.A gdzieś tam jeszcze trzeba będzie rozegrać przynajmniej 1 rundę PP.