|
Jeszcze raz:
Kikuś - amator z pastwisk, powiązany z Manuelem J., słup menedżerski.
Albercik - Alfons z Kostaryki.
Raton - najgorszy bramkarz w historii Wisły.
Eneko - szrot.
Junca - wiecznie pijany, non stop niedostępny z powodów pozasportowych.
Goku - gwiazdor z Podbeskidzia, niewypał.
Villar - przeciętniak, bez szału.
Z jedenastu Hiszpanów zostało czterech, dwóch błaznów: Alfaro i Baena + dwóch piłkarzy: Carbo i Rodado.
Z prostej matematyki widać, że szansa na dobrego Hiszpana jest niska.
Na słabego wysoka.
|