Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.08.2024, 14:55
Jeszcze raz:

Kikuś - amator z pastwisk, powiązany z Manuelem J., słup menedżerski.

Albercik - Alfons z Kostaryki.

Raton - najgorszy bramkarz w historii Wisły.

Eneko - szrot.

Junca - wiecznie pijany, non stop niedostępny z powodów pozasportowych.

Goku - gwiazdor z Podbeskidzia, niewypał.

Villar - przeciętniak, bez szału.

Z jedenastu Hiszpanów zostało czterech, dwóch błaznów: Alfaro i Baena + dwóch piłkarzy: Carbo i Rodado.

Z prostej matematyki widać, że szansa na dobrego Hiszpana jest niska.

Na słabego wysoka.
Odpowiedz cytując