FraMat napisał(a):

To o czym napisałeś nie oznacza wcale że drużyna złożona z takich asów z Hiszpanii i z hiszpańskim trenerem na których nas stać poradzi sobie w I lidze. Czego byliśmy na wiosnę świadkami.
Dlatego bardziej wierzę że Moskal ze słabszych piłkarzy ale ambitnych, wspomaganych takimi Carbo i Rodado jest w stanie stworzyć drużynę która wie jak grać w I lidze i z niej awansować
|
Na razie Moskal ma ten sam pomysł na obronę co Sobolewski i Rude, do tego zażyczył sobie kołków jak Biedrzycki.
Zobaczymy co się z tego urodzi, ale to oczywiste że każdy rywal będzie grał długie piłki za plecy Urygi i Biedrzyckiego. Byliby głupi gdyby tak nie robili.
Gdyby chociaż szybki Sukiennicki asekurował, ale nasza nowa gwiazda idzie zawsze do przodu. Po co?! Przecież on nie ma strzału, dryblingu ani podania. Za to z tyłu mógłby się przydać.
Ja nie wierzę w ambicję, tylko umiejętności i taktykę. U nas ta "ambicja" objawia się czerwonymi kartkami i strzałami Sukiennickiego z 30 metrów zamiast podania. Ja bym wolał żeby jednak ktoś został z tyłu.