FraMat napisał(a):

Jak wypowiedź kogoś kto ma kontakt z rzeczywistością i wie, że z taką grą w obronie można z każdym w pierwszej lidze oblecieć w..........
Najpierw mamy czas, trzeba się zgrać, trener musi wprowadzić swoją grę a potem szok i niedowierzanie że nie ma nawet baraży, bo wystarczyło tylko wygrać wszystko do końca
Straciliśmy już punkty z takimi potęgami jak Polonia i Znicz. Szczerze mówiąc .... mnie obchodzi czy Broda albo Letkiewicz będą się budzić z nocy z krzykiem bo śnić im się będzie piłkarska wersja sylwestra w Kolonii - mecz z Kotwicą jest najważniejszy.