Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 24.08.2024, 12:35
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak to brzmi
Jak wypowiedź kogoś kto ma kontakt z rzeczywistością i wie, że z taką grą w obronie można z każdym w pierwszej lidze oblecieć w..........

Najpierw mamy czas, trzeba się zgrać, trener musi wprowadzić swoją grę a potem szok i niedowierzanie że nie ma nawet baraży, bo wystarczyło tylko wygrać wszystko do końca

Straciliśmy już punkty z takimi potęgami jak Polonia i Znicz. Szczerze mówiąc .... mnie obchodzi czy Broda albo Letkiewicz będą się budzić z nocy z krzykiem bo śnić im się będzie piłkarska wersja sylwestra w Kolonii - mecz z Kotwicą jest najważniejszy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.08.2024 o godz. 12:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując