Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 24.08.2024, 11:43
Normalnie, kiedy puchary się skończyły, priorytetem jest liga. To przed Trnawą pieprzenie o lidze było patologiczne. Dzięki pucharom mieliśmy elegancki okres przygotowawczy, przetarcie z dużo lepszymi rywalami, to musi zaprocentować. Nawet młodzi mieli okazję się pokazać i w Belgii też powinniśmy wyjść młodymi. Tumany w meczykach dowodzą że powinniśmy się bronić w 10 żeby 6:1 nie przegrać . Ale to właśnie próba normalnej gry w piłkę daje szkoleniowo najwięcej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując