pepe72 napisał(a):

Niby na jakiej podstawie?
W....... będzie tak czy siak, niech się Cziczkan nie pali na przegranym meczu, bo za chwilę liga.
|
W takim meczu będzie miał sporo pracy, a go akurat dla bramkarza dobrze.
Zawsze gdy w Wiśle wyróżniano bramkarza to w sezonach/rundach gdy miał sporo pracy i mógł się wykazać (Dolha, Cierzniak, Biegański, Lis).
Cziczkan będzie miał 2 tygodnie bez meczu, więc akurat rozgrzewka przed Kotwica mu się przyda.