Jagul napisał(a):

Gdzie były te głosy? Jakieś konkrety?
Kolejny z wyimaginowaną teorią 
Ludzie o tym w tramwajach rozmawiają czy w żabkach kupując pączki?
|
Co lepsze, proporcja ściągniętych zawodników (PL vs zagranica) będzie prawdopodobnie taka sama jak w oknie rok temu 😂